Ubytovanie

Ponúkame vám ubytovanie v obci Ostratice v   trenčianskom  kraji,  na  hlavnom  ťahu z  Bánoviec  nad Bebravou do  Topoľčian. V našom penzióne nájdete možnosť ubytovania sa v apartmáne pre  4  ososby s   perličkovým  kúpeľom,   dvojlôžkové  a jednolôžkové izby-každá s vlastnou kúpeľňou, televízorom, klimatizáciou a prípojkou na internet. V našom penzióne nájdete  čaro  vidieckeho pokoja, útulného a moderného ubytovania.

ubytovanie

Reštaurácia

Priestranná nefajčiarska reštaurácia priamo v penzióne s kapacitou cez 85 miest vám ponúka nielen príjemné posedenie pri chutnom a kvalitnom jedle, ale taktiež môžte nahliadnuť a ponoriť sa do sveta miešaných nápojov a vín z vínnej pivnice celého sveta. Okrem moderného interiéru skladajúceho sa z troch častí si môžte atmosféru krajiny vychutnať pohľadom z terasy. Interiér sa skladá z hlavnej vstupnej barovej časti, zimnej dlhej záhrady a salóniku, ktorý sa využíva pre uzavretú spoločnošť pri príležitosti karov, osláv svadieb, rôznych stretnutí či už pracovných, alebo súkromných.

restauracia

Akcie

Chystáte oslavu? Svadbu, narodeniny, stretávku, krst, promóciu, alebo inú rodinnú, či firemnú oslavu? Nezaťažujte seba, svojich blízkych, kolegov, príďte k nám a my za Vás všetko ochotne zorganizujeme a urobíme tak, aby ste boli spokojný. Náš ochotný a priateľský personál vytvorí pre Vás atmosféru, na ktorú budete ešte dlho spomínať. Už sa na Vás tešia všetci zamestnanci reštaurácie a penziónu Harmónia.

akcie
Rezervujte si on-line, alebo na +421 38 7487411, e-mailom jozefpodoba@gmail.com
© 2010 Harmónia Restaurant a penzión. Všetky práva vyhradené.
made by MIKO DESIGN s.r.o. - tvorba web stránok